Huvudkontor i Stockholm

Nordic Welfare Technology AB
Gåshaga Brygga 1
181 85 Lidingö
org. 559201-2446

Ring för rådgivning

+46 (0) 8-520 275 51

Vår personal finns tillgänglig att hjälpa dig direkt via telefon vardagar mellan 08:00-16:00. Övrig tid kopplas du till vår kundtjänst.

Skicka e-post

info@nordicweltech.se

Vi besvarar dina frågor via e-post kontinuerligt varje vardag mellan kl. 08:00 – 16:00.

Vi som jobbar på Nordic Weltech: 

Martin Paulette

CEO, Partner

martin@nordicweltech.se
Mobil: +46 (0) 70-171 53 22

Fredrik Schulte

Partner

fredrik@nordicweltech.se
Mobil: +46 (0) 70-194 83 79

Vanessa Vannas

COO

vanessa@nordicweltech.se
Mobil: +46 (0) 73-520 05 74

Anna Emmly

Leg. Arbetsterapeut, Produktrådgivare, region öst och norr

anna@nordicweltech.se
Mobil: +46 (0) 76-318 75 53

Carina Hallqvist

Leg. arbetsterapeut, Produktrådgivare, region syd

carina@nordicweltech.se
Mobil: +46 (0) 73-521 04 43

Frida Lidholm

Socionom, Produktrådgivare, region väst

frida@nordicweltech.se
Mobil: +46 (0) 73-504 11 04

Johan Andersson

Teknisk leveransansvarig

johan@nordicweltech.se
Mobil: +46 (0) 76-310 82 67

Stina Nordlander

Ledningsstöd

stina@nordicweltech.se

Vill du veta mer? Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig!

Name

Name